Kreacja

Zorganizowaliśmy po raz kolejny imprezę w stylu PRL – urodziny . Nasi prowadzący Grażyna i Maciej zapewnili gościom atrakcje, zabawy i konkursy ściśle związane z tematem przewodnim.  Całość uzupełniały liczne gadżety i przedmioty z tamtych lat, plakaty z hasłami propagandowymi.  Przez cały wieczór trwała szalona zabawa przy muzyce lat 60, 70, 80. Dodatkową atrakcją było kasyno!

Czwarty już  raz organizowaliśmy wernisaż  malarstwa Doroty Wulczyńskiej-Kieloch.  Dla tych z Państwa, którzy nie mieli możliwości przybycia mamy namiastkę sztuki w postaci zdjęć, które mamy nadzieję choć trochę odzwierciedlają atmosferę wernisażu.

Jak prowadzą się Skody z napędem 4×4? Na terenie toru off road w Radomiu organizowaliśmy event motoryzacyjny dla Skoda Radom – AMD Auto Centrum. Zaproszeni goście korzystali z okazji, by móc testować dostępne modele Skody w ciężkim terenie. Zapewniliśmy wykwalifikowanych  instruktorów, atrakcje w postaci konkursów a także strefę cateringową. Tyle kurzu nie było już dawno!

Trzeci raz organizowaliśmy wernisaż  malarstwa Doroty Wulczyńskiej-Kieloch, który odbył się 21 listopada w Radomiu w Hotelu Nihil Novi. Dla tych z Państwa, którzy nie mieli możliwości przybycia mamy namiastkę sztuki w postaci zdjęć, które mamy nadzieję choć trochę odzwierciedlają atmosferę wernisażu.

To już siódma Impreza dla dzieci pracowników jednego z największych wydawnictw. W wydarzeniu wzięło udział ponad 250 dzieci oraz ich rodzice. Główną atrakcją było drążenie i wycinanie dyń – wykorzystaliśmy ich ponad 350sztuk! Dzieci brały także udział w warsztatach twórczych – wykonywały pająki i nietoperze, zdobiły miotły czarownicy oraz oraz tworzyły halloween’owe lampiony. Kulminacyjną częścią programu […]

Wieczór integracyjny dla pracowników firmy BOSSARD z Radomia. Zapewniliśmy kompleksową organizację tego wydarzenia! Począwszy od zapewnienia miejsca, poprzez opracowanie koncepcji wieczoru i przygotowanie programu po zaproponowanie menu. Przygotowaliśmy zabawy pod hasłem „Masz minutę”, z których wiele nawiązywały do profilu działalności firmy.  Wyśmienite dania oraz przekąski zapewnił Hotel Nihil Novi, w którym event miał miejsce.

Jak prowadzi się nowa Skoda Octavia? Pod takim hasłem organizowaliśmy event motoryzacyjny dla Skoda Radom – AMD Auto Centrum na Torze Jastrząb – Autodrom Jastrzb. Jazda po torze z instruktorami, gdzie prezentowane były różne sytuacje drogowe,warsztaty prowadzone przez Skoda Auto Szkoła a także jazda sportowymi modelami Skody. Tyle frajdy i zabawy nie było już dawno!

Wspólnie z agencja eventową 4MAT organizowaliśmy event: „Otwarcie marketu  Kaufland Polska w Opocznie”. Zapewniliśmy m.in:  Szczudlarzy, mima, iluzjonistę, hostessy, foto-budkę i nagłośnienie. Dla dzieci została przygotowana strefa zabawy – warsztaty plastyczne, modelowanie z balonów, malowanie twarzy, duże bańki mydlane. Wydarzenie prowadził nasz konferansjer – Olga.

Co to był za wieczór i noc! Kolejna impreza w temacie PRL za nami – dużo uśmiechów i świetnej zabawy na urodzinach Dominika. Zdjęcia mówią same za siebie!

To już kolejna Impreza Firmowa dla radomskiego oddziału firmy InterCars– Hurtownia Motoryzacyjna. Poza pracownikami i ich rodzinami zaproszeni byli także klienci firmy. W sumie ponad 250 osób! Zdjęcia mówią same za siebie! Mnóstwo zabawy, konkursów i świetnego humoru. Starsi goście spędzali czas na grillowaniu,  a także brali czynny udział w przygotowanych dla nich grach i zabawach.  Maluchy […]

Mieliśmy tę przyjemność zorganizować  pierwsze urodziny Kliniki Medycyny Estetycznej Beauty Skin – pracownicy, właściciele oraz zaproszeni goście bardzo chętnie brali udział w przygotowanych przez nas atrakcjach. Dodatkowo zapewniliśmy catering, oprawę audio wizualną, profesjonalne sesje fotograficzne, konkursy z cennymi nagrodami.

Mieliśmy tę przyjemność zorganizowania prezentacji nowego modelu marki SKODA – KODIAQ dla AMD Skoda Auto Centrum Radom. Przygotowaliśmy oprawę audio-wizualną, zapewniliśmy catering oraz stację „live cooking – sushi”.

Impreza dla dzieci pracowników jednego z największych wydawnictw. W wydarzeniu wzięło udział ponad 230 dzieci oraz ich rodzice. Główną atrakcją było drążenie i wycinanie dyń – wykorzystaliśmy ich ponad 350sztuk! Dzieci brały także udział w warsztatach twórczych – wykonywały straszne ręce, maski oraz tworzyły halloween’owe wieńce. Kulminacyjną częścią programu eventu, było występ Iluzjonisty.

Impreza Firmowa dla radomskiego oddziału firmy InterCars– Hurtownia Motoryzacyjna. Poza pracownikami i ich rodzinami zaproszeni byli także klienci firmy. W sumie ponad 180 osób! Zdjęcia mówią same za siebie! Mnóstwo zabawy, konkursów i świetnego humoru. Starsi goście spędzali czas na grillowaniu,  a także brali czynny udział w przygotowanych dla nich grach i zabawach.  Maluchy natomiast bawiły się […]

Na naszych imprezach stymulujemy wszystkie zmysły najmłodszych! Konstruujemy, budujemy, dotykamy, naśladujemy – świetnie się bawimy! Każdy event to niezapomniana przygoda! Pracujemy w stałym i zgranym zespole, co przekłada się na wysoką jakość naszych usług.

To już kolejna Impreza Firmowa dla radomskiego oddziału firmy Auto Partner – Hurtowni Motoryzacyjnej. Poza pracownikami i ich rodzinami w wydarzeniu wzięli udział także klienci firmy. W sumie ponad 120 osób! Zdjęcia mówią same za siebie! Mnóstwo zabawy, konkursów i świetnego humoru. Starsi goście spędzali czas na grillowaniu, rozmowach i czynnym udziale w przygotowanych dla […]

Obcowanie ze sztuką wzbogaca człowieka… Uwrażliwia, pobudza wyobraźnię, nadaje otoczeniu koloryt… Mieliśmy przyjemność zaznać tych wszystkich aspektów podczas organizowanego przez nas wernisażu wystawy malarstwa Doroty Wulczyńskiej-Kieloch, który odbył się 20 listopada w Radomiu. Dla tych z Państwa, którzy nie mieli możliwości przybycia mamy namiastkę sztuki w postaci zdjęć, które mamy nadzieję choć trochę odzwierciedlają atmosferę wernisażu. […]

Impreza dla dzieci pracowników jednego z największych wydawnictw. W wydarzeniu wzięło udział ponad 240 dzieci oraz ich rodzice. Główną atrakcją było drążenie i wycinanie dyń – wykorzystaliśmy ich ponad 350sztuk! Dzieci brały także udział w warsztatach twórczych – wykonywały duszki, maski oraz ozdabiały halloween-owe ciastka. Kulminacyjną częścią programu eventu, było przedstawienie pt. Kot w Butach.

Impreza Firmowa dla radomskiego oddziału firmy Auto Partner – Hurtownia Motoryzacyjna. Poza pracownikami i ich rodzinami zaproszeni byli także klienci firmy. W sumie ponad 120 osób! Zdjęcia mówią same za siebie! Mnóstwo zabawy, konkursów i świetnego humoru. Starsi goście spędzali czas na grillowaniu, rozmowach przy bajecznie kolorowych meblach eventowych a także brali czynny udział w przygotowanych dla […]

W piątkowy wieczór, 11 września 2015r. w godzinach 19:00-03:00 zorganizowaliśmy Urodziny dla naszej klientki – Justyny. Całość utrzymana w stylu „glamour”. Była ścianka do zdjęć, limuzyna, masa różnorodnych atrakcji dla 56 kobiet! Imprezę urodzinową prowadziła profesjonalna konferansjerka, która zabawiała gości, prowadziła konkursy itp.

W sobotę, 23 maja 2015r. w godzinach 10:00-18:00  można było spędzić czas z redakcjami magazynów Agory. Każdy, kto zdecydował się przyjść na Czerską 8/10,  mógł skorzystać z atrakcji w każdej z czterech specjalnych stref tematycznych (Dziecko, Mężczyzn, Kobieta, Rodzina). Na parkingu przed budynkiem AGORY odbył się pokaz ratownictwa medycznego – na motorach! Wewnątrz budynku prowadzone […]

PIKNIK EKOLOGICZNY połączony z Dniem Dziecka w Brodnickim Parku Krajobrazowym. Podczas imprezy animatorzy przeprowadzili szereg animacji, gier i zabaw ruchowych oraz warsztatów ekologicznych związanych z ochroną środowiska. Na scenie dzieci uczestniczyły w wielu konkursach a na koniec imprezy został wylosowany rower górski jako nagroda główna. Podczas pikniku na scenie głównej prezentowały się m.in: zespoły ludowe, zespoły […]

Impreza Wielkanocna  dla dzieci pracowników jednego z największych wydawnictw. W imprezie wzięło udział ponad 250 dzieci oraz ich rodzice. Dla dzieci zostały przygotowane warsztaty twórcze o tematyce świątecznej. Uczestnicy wykonywali pod okiem doświadczonych animatorów wieńce wielkanocne, baranki z masy solnej, króliczki ze skarpet. Dzieci ozdabiały także  koszyczki i mazurki wielkanocne.

Impreza firmowa z okazji rocznicy 10-lecia jednej z radomskich firm. Impreza zorganizowana w temacie „PRL”. Gości przywiózł do Sali Weselnej „CASELLO” imprezowy autobus. Prowadzący: Bolek i Berta zapewnili gościom atrakcje, zabawy i konkursy ściśle związane z tematem przewodnim.  Całość uzupełniały liczne gadżety i przedmioty z tamtych lat, plakaty z hasłami propagandowymi.

Impreza dla dzieci o charakterze karnawałowym, podczas której animatorzy przeprowadzili szereg animacji, gier i zabaw ruchowych. Odbyły się także warsztaty twórcze dla dzieci i rodziców. W imprezie wzięło udział 550 dzieci.

Impreza dla dzieci o charakterze świątecznym,  podczas której Mikołaj wraz z animatorami przeprowadzili szereg animacji, gier i zabaw ruchowych. Odbyły się także warsztaty twórcze dla dzieci i rodziców, między innym: malowanie bombek, wykonywanie ozdób choinkowych i kart świątecznych.

Tej realizacji nie zapomnimy nigdy, była niesamowicie absorbująca, ale efekt wynagrodził wszelkie trudy. Międzynarodowe towarzystwo, wiecznie uśmiechnięta buzia ślicznej Anety, widoczna na każdym kroku wielka miłość Bartka, pełne zaangażowanie najbliższej rodziny oraz wspaniałych druhen i drużbów uczyniły tę uroczystość absolutnie wyjątkową.

Impreza dla dzieci pracowników jednego z największych wydawnictw. W imprezie wzięło udział ponad 200 dzieci oraz ich rodzice. Główną atrakcją było drążenie i wycinanie dyń – w sumie wykorzystano ponad 300 sztuk. Dzieci brały także udział w warsztatach twórczych, na których wykonywały nietoperze z lampionów, czarodziejskie kapelusze, potworne maski oraz balonowe dynie.

Impreza dla dzieci o charakterze świątecznym podczas której Mikołaj wraz z animatorami przeprowadzili szereg  animacji, gier i zabaw ruchowych. Odbyły się także warsztaty twórcze dla dzieci i rodziców, między innym: malowanie bombek, wykonywanie ozdób choinkowych i kart świątecznych.

Impreza dla dzieci z terenu dzielnicy Wola z okazji dnia dziecka zorganizowana na terenie parku im.  J. Sowińskiego i amfiteatru. Dzieci uczestniczyły w warsztatach twórczo-manualnych zorganizowanych na terenie parku. Przygotowana także została wioska skautów, w której dzieci zdobywały sprawności. Na scenie realizowany był program animacyjny i taneczny wraz z występem zespołu dziecięcego „warszawianka”.

Impreza dla dzieci pracowników jednego z największych wydawnictw. W imprezie wzięło udział ponad 230 dzieci oraz ich rodzice. Dla dzieci zostały przygotowane warsztaty twórcze o tematyce świątecznej. Uczestnicy wykonywali pod okiem doświadczonych animatorów wieńce bożonarodzeniowe, papierowe renifery, choinki z koralików, ozdabiali bombki oraz christmas crackers.

Impreza dla dzieci pracowników jednego z największych wydawnictw. W imprezie wzięło udział ponad 250 dzieci oraz ich rodzice.  W ciągu czterech godzin trwania imprezy dzieci brały udział w warsztatach twórczych, na których ozdabiały dyniowe muffiny oraz ciasteczka, wykonywały mumie, straszne oczka, lizakowe duchy i wampiry. Nie obyło się bez wycinania i drążenia halloween’owych dyń.

Impreza firmowa z okazji rocznicy 25-lecia jednej z radomskich firm. Impreza zorganizowana w temacie „PRL”. Prowadzący: Bolek i Berta zapewnili gościom atrakcje, zabawy i konkursy ściśle związane z tematem przewodnim.  Całość uzupełniały liczne gadżety i przedmioty z tamtych lat, plakaty z hasłami propagandowymi.  Przez cały wieczór trwała szalona zabawa przy muzyce lat 60, 70, 80.